Діти з синдромом Дауна з Рівного побували у Верховній Раді (ФОТО)

Нагадаємо, сьогодні в усьому світі відзначають Міжнародний день людей із синдромом Дауна

У зв'язку з цим діти з синдромом Дауна та їхні батьки з 12 регіонів України завітали до Верховної Ради. Серед них були і представники рівненської громадської організації "Асоціація батьків дітей з особливими потребами".

Як зазначають батьки та представники організацій, пов'язаних із "сонячними" дітьми, головною метою такої акції було лобіювання прийняття Закону "Про соціальні послуги", який буде направлений на підтримку людей з інвалідністю або особливими потребами.  

Також сьогодні в усьому світі проходить акція LOTS OF SOCKS. Ті, хто хоче підтримати людей із синдромом Дауна, одягають різнокольорові непарні шкарпетки на груди у вигляді краватки чи будь-яким незвичним чином.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень