Дитину знайшов службовий пес: на Волині зниклого хлопчика виявили у болоті (ФОТО)

Він там застряг

Мама і зниклий хлопчик

Другокласник зник на Волині, повідомляє Радіо Трек із посиланням на поліцію області.

Сьогодні зранку, 8 квітня, до поліції звернулася жінка і повідомила, що учора, 7 квітня о 17 годині син пішов гуляти та не повернувся.

О 21 годині жінка почала пошуки самостійно.

Сьогодні до пошуків 7-річного Матвія з селі Холонів Горохівської громади долучилися правоохоронці. Всього до пошукових робіт залучили понад сотню поліцейських, 25 нацгвардійців, а також близько 20 місцевих жителів.

Одна група людей прочісувала ліс та територію поблизу ставка у селі, інші – розділися на сектори та продовжували пошуки в інших місцях території, повідомляє Суспільне.

На слід дитини натрапила собака. О 13:20 хлопчика дістали з болота.

 

Хлопчик живий, наразі він під наглядом медиків.

Як і чому хлопець опинився у болоті – поки невідомо. Правоохоронці встановлюють всі обставини події. Жертвою злочину або правопорушення хлопчик не став.

З власних джерел Суспільному стало відомо, що родина неблагополучна, мати вживає спиртне.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли пенсійне посвідчення на прізвище Резімова

У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774

У Рівному загубилася собака Луна

У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925

У Рівному шукають власників загублених ключів

Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415

Більше оголошень