Деяким чоловікам таки можуть дозволити виїхати за кордон: про кого йдеться

У ВР зареєстрували два законопроєкти

У Верховній Раді зареєстрували два законопроєкти, якими пропонують надати дозвіл на виїзд за кордон чоловікам, які не підлягають призову на військову службу під час мобілізації.

ХТО ЗМОЖЕ ВИЇХАТИ ЗА КОРДОН

Виїзд за кордон хочуть дозволити чоловікам, які не підлягають призову на військову службу під час мобілізації (студенти, спортсмени).

  • Для виїзду за кордон вони мають отримати письмовий дозвіл (погодження) на тимчасовий виїзд від ТЦК та СП або нотаріально засвідчений обов’язок повернутися в Україну протягом певного терміну.
  • Громадяни, які не повернуться до України у встановлені терміни – будуть нести відповідальність.
  • При цьому, можна буде «відкупитися» від такої відповідальності – перерахувавши кошти на ЗСУ (1 прожитковий мінімум за 1 тиждень перебування).
  • Також пропонують закріпити в законодавстві заборону перешкоджати громадянам, які не підлягають мобілізації, у виїзді за кордон.

Джерело: ТИ ж Юрист

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли пенсійне посвідчення на прізвище Резімова

У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774

У Рівному загубилася собака Луна

У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925

У Рівному шукають власників загублених ключів

Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415

Більше оголошень