Дешево і сердито! У Рівному рятують новорічні дерева (ФОТО)

Ялинки в горщиках, які купували рівняни собі на свята, житимуть на березі озера

Перша новорічна ялинка – вже в землі на «Оствиці». Так про ініціативу з порятунку новорічних дерев пишуть активісти «Саду історій».

Дерева з горщиків у землю почали висаджувати на території історико-реконструкторського музею просто неба «Городище Оствиця».

 - Це місце має бути вдалим - адже ялинки загалом доволі тендітні і нетривкі до руйнівного впливу вуличного міського середовища - зокрема до загазованості.

 

Окрім того, відсутність комунікацій, асфальту, будівельного сміття і всього подібного на Оствиці - значно спростили весь процес висадки.

 

Коренева система ялинки поверхнева - тому і яму велику копати не довелося, - пишуть організатори акції на сторінці «Сад історій у Рівному».

Також тут є рекомендації щодо поводження з новорічними ялинками. Зокрема, щодо зволоження, поливу, підживлення та часу висадки. 

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень