Дешево і сердито! У Рівному рятують новорічні дерева (ФОТО)

Ялинки в горщиках, які купували рівняни собі на свята, житимуть на березі озера

Перша новорічна ялинка – вже в землі на «Оствиці». Так про ініціативу з порятунку новорічних дерев пишуть активісти «Саду історій».

Дерева з горщиків у землю почали висаджувати на території історико-реконструкторського музею просто неба «Городище Оствиця».

 - Це місце має бути вдалим - адже ялинки загалом доволі тендітні і нетривкі до руйнівного впливу вуличного міського середовища - зокрема до загазованості.

 

Окрім того, відсутність комунікацій, асфальту, будівельного сміття і всього подібного на Оствиці - значно спростили весь процес висадки.

 

Коренева система ялинки поверхнева - тому і яму велику копати не довелося, - пишуть організатори акції на сторінці «Сад історій у Рівному».

Також тут є рекомендації щодо поводження з новорічними ялинками. Зокрема, щодо зволоження, поливу, підживлення та часу висадки. 

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень