Державі повернули земельну ділянку на Рівненщині вартістю у понад 100 мільйонів гривень

Майже рік вона була у приватній власності 

Фото ілюстративне. Автор - 
Scott WebbФото ілюстративне. Автор - Scott Webb

113 га землі у Рівненському районі повернули у власність держави.

Здолбунівська прокуратура з’ясувала, що ще 2004 році ділянку в постійне користування отримала державна сортодослідна станція, що перебувала в адміністративних межах Підлужненської сільської ради (ред. колишній Костопільський район, а нині – Рівненський).

 

Торік право власності на цю земельну ділянку перереєстрували за органом місцевого самоврядування, а право користування – за фермерським господарством, що призвело до вибуття землі, вартістю понад 110 мільйонів гривень, з державної власності, повідомляє пресслужба Рівненської обласної прокуратури.

Для того, щоб усунути правопорушення, прокурори подали позов до господарського суду Рівненської області, щоб повернути ділянку.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень