Дерева та кущі у Рівному обрізають законно (ФОТО)

Перелік визначає спеціальна комісія

Працівники тресту зеленого господарства активно готують місто до приходу весни. Зокрема, обрізають дерева у різних районах міста, повідомляє РАДІО ТРЕК з посиланням на мерію.

 - Зазначимо, що видалення зелених насаджень та проведення обрізки гілля на території міста відбувається відповідно до постанови КМУ «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах».

 

Окрім того, у місті створена постійна комісія, яка на підставі звернень балансоутримувачів зелених насаджень постійно проводить обстеження дерев та готує дозвільні документи на видалення, - заявили у Рівненській міській раді.

Тож минулого тижня комунальники обрізали гілля дере та кущів на Меморіалі Слави, на вулицях Литовській, Відінській, Кавказькій та у парку ім. Т. Г. Шевченка.

Окрім того, працівники тресту зеленого господарства підживлюють ґрунти у газонах міста. З настанням тепла фахівці тресту висаджуватимуть квіти.

Де працюватимуть фахівці тресту зеленого господарства цього тижня – не повідомляється.

До слова, мешканцям, які вбачають необхідність обрізки гілля дерев чи видалення аварійних зелених насаджень, необхідно звертатись із письмовою заявою в управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Рівненської міської ради (вул. Шевченка, 45).

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень