Депутати ухвалили новий закон про державну службу

Усі зміни набувають чинності від 1 травня 2016 року

Верховна Рада прийняла закон про реформу державної служби. На підтримку законопроекту №2490 у другому читанні і в цілому проголосував 261 народний депутат на засіданні в четвер, 10 грудня.

Цим законопроектом передбачається розмежування політичних та адміністративних посад в органах державної влади, а також проведення відкритих конкурсів при призначенні чиновників. У фінансовому плані законопроект фактично скасовує спецпенсії, додаткові відпустки та надбавки окремим галузям бюрократичного апарату.

Статут державних службовців втратять президент України, його прес-секретар, радники, уповноважені та прес-секретарі, співробітники секретаріатів голови Верховної Ради і його заступників, помічників-консультантів нардепів та суддів.

Тепер держслужбовцями вважаються співробітники секретаріату Кабміну, міністерств та інших органів виконавчої влади (крім обслуговуючого персоналу), місцевих держадміністрацій, органів прокуратури та військового управління, а також іноземних дипустанов. Всі вони не мають права бути членами будь-яких політичних сил.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень