Депутати ухвалили новий закон про державну службу

Усі зміни набувають чинності від 1 травня 2016 року

Верховна Рада прийняла закон про реформу державної служби. На підтримку законопроекту №2490 у другому читанні і в цілому проголосував 261 народний депутат на засіданні в четвер, 10 грудня.

Цим законопроектом передбачається розмежування політичних та адміністративних посад в органах державної влади, а також проведення відкритих конкурсів при призначенні чиновників. У фінансовому плані законопроект фактично скасовує спецпенсії, додаткові відпустки та надбавки окремим галузям бюрократичного апарату.

Статут державних службовців втратять президент України, його прес-секретар, радники, уповноважені та прес-секретарі, співробітники секретаріатів голови Верховної Ради і його заступників, помічників-консультантів нардепів та суддів.

Тепер держслужбовцями вважаються співробітники секретаріату Кабміну, міністерств та інших органів виконавчої влади (крім обслуговуючого персоналу), місцевих держадміністрацій, органів прокуратури та військового управління, а також іноземних дипустанов. Всі вони не мають права бути членами будь-яких політичних сил.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень