Депутати Рівного і рішення про одностатеві шлюби: побоялися голосувати «за»?

Питання ініціаторів не підтримали

Київпрайд-2019 до пандемії

Троє міських депутатів Рівного підготували звернення до Верховної Ради України щодо недопустимості легалізації одностатевих шлюбів. Законопроєкт під №9103 незабаром можуть розглянути народні обранці.

Цей закон деякі депутати Рівнеради називають антисімейним, таким, що передбачає руйнування інституту сім’ї і унеможливлює виховання дітей у конституційному руслі.

Тож, аби не допустити так звану загрозу національній безпеці, на засіданні сесії запропонували до розгляду це питання.

Однак ідею звернення щодо одностатевих шлюбів підтримали лише 7 депутатів. 

Ймовірно, депутати побоялися, що через це рішення їх можуть не впустити у країни Євросоюзу. Мовляв, якщо стане відомо, що депутат голосував проти ЛГБТ, то в'їхати у країну йому не дозволять.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Більше оголошень