Депутатам Рівнеради представили два проекти забудови центру міста (ФОТО)

Зокрема, йдеться про ділянку за краєзнавчим музеєм, де збиралися звести багатоповерхівку, та на 16-го Липня

У Рівному проходить сесія Рівненської міської ради. Під час ухвалення порядку денного було вирішено, що сесію проводитимуть на двох пленарних засіданнях. Вдруге зберуться 16 березня – тоді ж розглядатимуть і зміни до бюджету на цей рік.

Між тим, на сесію прийшли активісти, зокрема випускники-архітектори НУВГП. Вони представили депутатам два ескізні проекти - музейного комплексу та молодіжно центру. Перший пропонують добудувати за краєзнавчим музеєм, а другий звести на вулиці 16 липня. Детальніше розповідає один з авторів проекту Роман Кулініч:

Ця ділянка є суперечливою і водночас перспективною для забудовників житла. Але це місце передбачене для громадського центру. Тож ми показуємо можливість, що допоможе нам створити, добудувати, зберігши існуючу історичну забудову

Також за словами активістів, наразі вартість будівництва запропонованих проетів  не обраховувалася. Проте зведення кожного може коштувати від 200 до 500 млн грн.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень