Депутат Рівного може діждатися ляпаса

Депутата міськради Рівного Володимира Кудріна звинуватили у неетичній поведінці.

Причиною цього стало те, що депутат зопалу при розгляді одного із земельних питань назвав двох своїх колег "адвокатами накатаних схем дерибану землі". Так радикал Володимир Кудрін назвав заступника міського голови Рівного і депутата міськради Сергія Васильчука та голову земельної комісії міськради Людмилу Туровську.

Людмила Туровська не змовчала:

Цей депутат постійно у Фейсбуці паплюжить колег. Але навіть щоб подати позов до суду за це на нього - мало цих двох фраз, що прозвучали сьогодні. Бо таке у нас законодавство. У школі таким давали в морду. І не розмовляли з ними. Але це ж депутат. Тому давайте поговоримо про етику. 

Інші депутати нагадали міському голові Рівного, що в разі неетичної поведінки депутата йому на перший раз роблять зауваження. На другий - розпочинають процедуру позбавлення депутатського мандата. Тож міський голова Володимир Хомко зробив Володимиру Кудріну зауваження.

Згодом Володимир Хомко прокоментував цей випадок:

Людмила Туровська - успішна забезпечена людина і дуже грамотна. Чим може така поведінка Кудріна обернутися? Ну ляпаса хтось дасть йому.   

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень