День без авто: Мешканців Рівненщини закликають відмовитися від своїх «залізних коней»

До Міжнародного дня без авто

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Відмовитися від транспорту та присвятити день довкіллю закликають мешканців Рівненщини. Цього тижня світ відзначатиме Міжнародний день без автомобілів. І щороку 22 вересня люди кажуть «ні» своєму авто і пересідають на громадський транспорт, велосипеди чи взагалі стають пішоходами.

Участь у такій акції щороку беруть понад 100 млн людей у 50 країнах світу. Долучитися до ініціативи та навіть отримати подарунки може кожен мешканець Рівненщини.  

Для цього у День без автомобіля, 22 вересня, потрібно зробити фото руху велосипедом та до 14 години наступного дня завантажити його у подію «День без автомобіля у Рівненській області», створену на сторінці «Спорт для всіх Рівненщини» у Facebook, з хештегом #MobilityWeek.

15 учасників, яких оберуть через систему випадкового вибору Random, отримають від організаторів сувеніри.

Як день без авто проходить в інших країнах:

У в багатьох містах сусідньої Польщі 22 вересня роблять безплатним увесь міський громадський транспорт. Спеціальні пропозиції готують також залізничні перевізники та сервіси, які надають у користування велосипеди.

А у столиці Франції для водіїв діє обмеження від 11 до 18 години. Рух авто заборонили по всьому Парижу, окрім кільцевої. Виняток діє тільки для громадського і спецтранспорту. Порушникам загрожує штраф у розмірі 135 євро.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень