Делегація з Донеччини з представниками МОЗу перевірятиме МСЕКи Рівненщини

Нагадаємо, два тижні тому сімох керівників МСЕК в області усунули з посад

МСЕКи Рівненщини з наступного тижня інспектуватиме експертна комісія МОЗ. Перевірятимуть правильність винесення рішень про інвалідність для військовозобов'язаних, які видали від початку повномасштабного вторгнення.

Відомо, що у висновки МСЕКів нашої області перевірятимуть фахівці з Донеччини, а рівненські медики перевірять напрацювання колег з Полтавщини.

Нагадаємо, місяць тому у нашій області викрили масштабну схему за участі 29 осіб, серед яких і медпрацівники. Вони ставили фейкові діагнози військовозобов'язаним і призначали їм інвалідність, що давало їм можливість уникнути мобілізації.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень