ON-LINE

Дебати: Кучерук викликає губернатора Рівненщини – на розмову (ТЕКСТ)

понеділок, 18 березня 2019
Хоче поговорити про корупцію і… не тільки

Кучерук і Муляренко (колаж -- наш)

Редакції практично всіх видань Рівного отримали сьогодні звернення від Миколи Кучерука – депутата облради та голови Рівненської обласної організації партії ВО «Батьківщина».

У зверненні Кучерук апелює до подій минулої п’ятниці і… викликає Олексія Муляренка – голову Рівненської ОДА – на дебати.

Подаємо текст документу без змін:

ЗВЕРНЕННЯ

До уваги громадськості та провідних ЗМІ Рівненщини

15 березня, під час засідання сесії Рівненської обради, депутатам знову не дали можливість звернутися до людей і назвати речі своїми іменами.

Йшлося про скандал довкола клану Свинарчуків, який засів в «Укроборонпромі», займаючись відкритим мародерством, корупцією та нищенням ВПК України.

Фракція партії ВО «Батьківщина» пропонувала депутатам звернутися до мешканців Рівненщини та закликати їх – 31 березня своїм голосуванням – зупинити корупцію в Україні.

Але влада зробила все, щоби такого звернення не було. Щоби Порошенко та його оточення в цьому зверненні – не згадувалися. Наче це не вони розвели безпрецедентну корупцію в Україні.

Тож офіційно викликаю голову Рівненської ОДА, Олексія Муляренка на дебати, аби публічно обговорити ці питання. Досить творити беззаконня і обманювати людей. Виходьте на відкриту розмову.

Поговоримо про бурштин, про ліс; про надра, які розкрадають і про дороги, яких немає. Люди повинні знати правду. Тому іще раз кажу Муляренку: «Досить ховатися. Виходьте на дебати!»

Пропоную голові РОДА самому обрати найбільш зручний для нього інформаційний майданчик у Рівному для такої дискусії у прямому ефірі.

Прошу ЗМІ поширити цю відозву та сприяти невідворотному проведенню відкритих і чесних дебатів на Рівненщині.

З повагою,

Микола Кучерук
Голова Рівненської обласної організації
Партії ВО «Батьківщина»


КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено гаманець з документами

    В районі 12-ї школи,  загублено гаманець з  документами на прізвище  Шевчук...
  • Техпаспорт Аudi A6

    Загублений техпаспорт на АudiA6, литовська реєстрація. Прохання повернути за...
  • Загублено ключі

    Знайдено ключі від автомобіля «Рено». Тому, хто загубив, прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ