Де у Рівному ще немає опалення?

У «Рівнетеплоенерго» інформують, що всі котельні міста вже подають централізовано тепло у будівлі міста з урахуванням температури повітря на вулиці

Тож у всіх школах, дитсадках, медичних закладах є опалення. А чи всі житлові будинки опалюються - розповідає директор «Рівнетеплоенерго» Степан Коропецький:

Нині багато споживачів мають можливість вже самостійно регулювати теплоносій у зв’язку з тим, що практично у 80% будинків встановлені теплові лічильники. І ми нині такої детальної інформації, де немає опалення, можливо, що не маємо. За тією інформацією, що ми володіємо, всі будинки 100% підключені до опалення.

 

Станом на ранок сьогодні без опалення ще залишався Рівненський аграрний коледж, де з метою економії відмовилися від тепла. Втім, за словами Степана Коропецького, цей заклад вже теж почали опалювати.

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень