Де у Рівному небезпечно жити через вежі мобільного зв’язку

Поряд із уже відомими проблемами забруднення повітря та водойм постають нові, на які досі ніхто не звертав уваги

Йдеться про електромагнітне випромінювання від веж мобільного зв’язку. Цей аспект не враховують і при новому будівництві. У Рівному таких, щонайменше, дві новобудови – на вулиці Толстого за краєзнавчим музеєм та на Київській біля зупинки громадського транспорту, розповідає директор обласного лабораторного центру Роман Сафонов:

 

- Ніхто не зважив, що на верхніх поверхах будуть неможливі умови для проживання або роботи – надмірний рівень електромагнітного випромінювання. Натомість в декларації забудовники пишуть, що все відповідає нормам. Те ж саме по будівництву на вулиці Толстого,10 – проектанти не зважили, що з 8 по 10 поверх гарантовано буде дуже високий рівень електромагнітного випромінювання.

Найбільш завантажені ділянки у Рівному в цьому плані - в районі 12 школи, в районі «Газотрону» і вулиця Ньютона (на Ювілейному).

 

Він додав, що ці три найнебезпечніші точки обласного центру перебувають під постійним моніторингом працівників обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров`я.  

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень