Де у Рівному допомагають алкозалежним

Щодня

Фото ілюстративне

У Рівному діє безкоштовна група анонімних алкоголіків.

Люди, які щодня збираються разом, не називають себе «алкоголіками». Вони – «залежні» і вони намагаються допомогти один одному побороти цю залежність.

Для цього влаштовують групову терапію, основою якої є живе спілкування. Збираючись, члени співтовариства розповідають власні історії. При цьому, між ними немає діалогу – усі говорять по черзі, не коментуючи розповіді інших і не задаючи один одному жодних питань.

Ці збори - це місце, де можна виговоритись.

За словами одного із учасників групи АА (як її називають у всьому світіред.),

 «Щоб допомогти вилікуватися від алкоголізму, алкоголіку треба інший алкоголік»

Цієї думки дотримуються близько п’яти десятків залежних, які прагнуть кинути пити і щодня збираються у Петро-Павлівському костелі.

Для тих, хто усвідомив, що має подібні проблеми і у своєму житті, вони радять усього три речі:

- не пити першу стопку,

- не пити протягом 24 годин,

- просто жити і радіти кожному дню.

Збори проходять кожного дня о 19:00, а також у неділю о 12:00 за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 213 (Костел Петра і Павла). Усі деталі можна дізнатися за телефоном: 098-725-83-69.

До слова, Анонімні Алкоголіки (АА) - це співтовариство чоловіків та жінок, які діляться один із одним власним досвідом, силою та надією із метою вирішити їхню спільну проблему і допомогти іншим втриматись від спокуси.

Єдиною вимогою для членства є бажання кинути пити. Членство в АА не передбачає жодних внесків, окрім добровільних – на чай/каву і печиво для членів групи.

Група не пов’язана з будь-якою сектою, релігією, політикою, організацією чи установою.

Члени співтовариства дотримуються права на особистісну анонімність, яка забезпечує нерозголошення імені, прізвища, місця роботи чи будь-якої іншої інформації, яку б залежний не хотів озвучувати.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень