ON-LINE

Де ремонтують кілометри електромереж на Рівненщині

п'ятниця, 30 листопада 2018
Та у Рівному

«Рівнеобленерго» завершує реконструкцію електромереж у Володимирецькому районі.  На завершальній стадії роботи із заміни електроопор та повітряних ліній у с. Кідри. Тут реконструйовали майже 2,5 кілометри ліній від двох трансформаторних підстанцій.

Також тривають роботи із реконструкції понад 6 км повітряних ліній та встановленням нових розвантажувальної та щоглової трансформаторних підстанцій у с. Іванчі. Загальна вартість цих робіт – 4,5 млн грн.

 

Окрім цих населених пунктів у Володимирецькому районі цьогоріч також здійснено реконструкцію самоутримним ізольованим проводом, із заміною опор, близько км повітряних ліній у м. Вараш та км у с. Зелениця.

Загалом по області до кінця 2019 року реконструюють 128 км повітряних ліній 0,4 та 10 кВ. Нині «Рівнеобленерго» проводить роботи також у Рівному - в районі

Басового кута та на вул. Будівельників, у Грушвиці Рівненського району, у Гощі, с. Горбаків Гощанського району, у м. Острог, в с. Старі Коні Зарічненського району, у с. Поліське Березнівського району та с. Дубки Сарненського району.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Бульда

    В районі вулиці Макарова 56, у дворі будинку, було втрачено чорний шкіряний гаманець з...
  • Загублено посвідчення мами загиблого в АТО

    Напередодні у Рівному у тролейбусі №1 загублено посвідчення мами загиблого в АТО на ім'я...
  • У Рівному втрачено документи на прізвище Муляр

    В районі вулиці Княгині Ольги було втрачено посвідчення водія на прізвище...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного