

Правоохоронці вилучили незаконні рослини у двох районах краю
1220 нарковмісних рослин та канабіс вилучили поліцейські на Рівненщині.
Напередодні правоохоронці вилучили незаконні посіви снотворного маку у Здолбунівському та Володимирецькому районах. Загалом 1220 нарковмісних рослин.
Дільничні офіцери Здолбунівського відділення поліції у господарстві 49-річного жителя села Нова Мощаниця виявили 511 рослин снодійного маку. А у 50-річної господині цього ж села оперативники виявили 645 нарковмісних рослин.
Також незаконний посів снотворного маку у кількості 64 рослини виявили дільничні офіцери поліції у 25-річного жителя села Бабка Володимирецького району.
За цими фактами слідчі розпочали досудове розслідування у відкритих кримінальних провадженнях за статтею 310 Кримінального кодексу України (незаконний посів або вирощування снотворного маку чи конопель). Зразки рослин маку відправили на експертизу.
Крім того, поліцейські сектору реагування патрульної поліції у Здолбунові під час поверхневого огляду 31-річного жителя села Ільпінь виявили сушену частину квіток конопель, вагою близько 6 грамів.
У рамках кримінального провадження вилучений канабіс направили на експертизу, повідомляє відділ комунікації ГУНП у Рівненській області.
Радіо Трек: НОВИНИ
«Золота жила»: у чому Україна перша у світі, неочікувана для багатьох відповідь
«Коли на трон зійде восьмий»: що казала Ванга про закінчення війни в Україні
Наложниць у гаремах розгодовували до 150 кг: навіщо це було потрібно?
Чи щасливий ваш рік народження? Остання цифра розкаже про все
Ціна «злетіла» в 2 рази: обов'язкова для всіх водіїв послуга різко подорожчала
На Рівненщині за добу поліцейські знищили рекордну кількість нарковмісних рослин
У Рівному молодик вдосвіта пограбував іноземця
На Рівненщині поліцейські знищили плантацію коноплі
Поліція Рівненщини розпочала конкурс і пропонує роботу
Мізерні розкриття підпалів – головний біль прокуратури на Рівненщині
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415