Де на Рівненщині найгірші дороги?

Відповідь на це запитання знає депутат Рівненської облради Володимир Муляр

Адже поставив собі за мету змінити до кращого ситуацію з якістю доріг в області і через соцмережу Фейсбук почав збирати від мешканців області інформацію про погані дороги. В результаті з літа торік, як каже, направив до всіх райдержадміністрацій області і Служби автодоріг Рівненщини понад 100 звернень  і 17 депутатських запитів. І отримав відповіді з цих інстанцій щодо того, де дороги таки відремонтують цього року. Окрім цього, дві дороги таки було відремонтовано.

А найгірші дороги, за спостереженням депутата, на рівненському Поліссі. Детальніше про це розповідає Володимир Муляр:

В цілому дороги незадовільні по всій області. Найгірші, де я бачив, це на Поліссі, частково - Млинівський район, частково - Радивилівський. Але в Радивилівському – там ще куди не йшло. А взяти Сарненський район, Дубровицький, Володимирецький, дорогу між Варашем і Володимирцем – ну це просто жах, а не дороги. Взяти, приміром, цю саму дорогу Р-05 на відрізку Сарни-Дубровиця. Крім «варшавки», я вважаю, на Поліссі більше ніде дороги нема, хіба, десь так трішки частинками.   

Чому такий поганий стан доріг на Поліссі, Володимир Муляр точно сказати не може. Каже, що, вочевидь, їх найменше останнім часом ремонтували. А якщо взяти дорогу Р-05 Рівне-Городище-Старокостянтинів, то на неї, пояснює депутат, дається взнаки велике навантаження транспорту.

Втім, каже Володимир Муляр, зрушення у стані доріг хоч повільно, але поступово відбуваються. Та й депутати збираються проконтролювати обіцянки про ремонти райдержадміністрацій та Служби автодоріг.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Більше оголошень