ON-LINE

Де на Рівненщині найгірші дороги?

середа, 12 квітня 2017
Відповідь на це запитання знає депутат Рівненської облради Володимир Муляр

Адже поставив собі за мету змінити до кращого ситуацію з якістю доріг в області і через соцмережу Фейсбук почав збирати від мешканців області інформацію про погані дороги. В результаті з літа торік, як каже, направив до всіх райдержадміністрацій області і Служби автодоріг Рівненщини понад 100 звернень  і 17 депутатських запитів. І отримав відповіді з цих інстанцій щодо того, де дороги таки відремонтують цього року. Окрім цього, дві дороги таки було відремонтовано.

А найгірші дороги, за спостереженням депутата, на рівненському Поліссі. Детальніше про це розповідає Володимир Муляр:

В цілому дороги незадовільні по всій області. Найгірші, де я бачив, це на Поліссі, частково - Млинівський район, частково - Радивилівський. Але в Радивилівському – там ще куди не йшло. А взяти Сарненський район, Дубровицький, Володимирецький, дорогу між Варашем і Володимирцем – ну це просто жах, а не дороги. Взяти, приміром, цю саму дорогу Р-05 на відрізку Сарни-Дубровиця. Крім «варшавки», я вважаю, на Поліссі більше ніде дороги нема, хіба, десь так трішки частинками.   

Чому такий поганий стан доріг на Поліссі, Володимир Муляр точно сказати не може. Каже, що, вочевидь, їх найменше останнім часом ремонтували. А якщо взяти дорогу Р-05 Рівне-Городище-Старокостянтинів, то на неї, пояснює депутат, дається взнаки велике навантаження транспорту.

Втім, каже Володимир Муляр, зрушення у стані доріг хоч повільно, але поступово відбуваються. Та й депутати збираються проконтролювати обіцянки про ремонти райдержадміністрацій та Служби автодоріг.  

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено посвідчення учасника бойових дій

    У Рівному знайдено посвідчення учасника бойових дій на прізвище Трачук...
  • Знайдено документи на Титарчук

    Знайдено документи на прізвище Титарчук Микола. Тому, хто загубив, прохання...
  • Загублено документи на Сакур

    Вчора, 28 січня, було загублено гаманець з документами на прізвище Сакур...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного