Де на Рівненщині найгірше посипають дороги протиожеледними сумішами

Кажуть в області, що з відповідальними особами проведуть роботу

Комунальники Рівненщини не встигають розчищати автошляхи.

Усі працюють у посиленому режимі, але через складні погодні умови не вдається оперативно ліквідувати наслідки негоди. Загалом в області працює 210 одиниць техніки, протиожеледною сумішшю дороги обробляють 19 солерозподілювачів, повідомив заступник голови облдержадміністрації Сергій Подолін.

Однак від мешканців надходять зауваження щодо роботи підрядників Млинівщини, Дубенщини, Костопільщини, Демидівщини, Березнівщини і Рівненського району.

 

Там на деяких ділянках дороги вносять недостатню кількість піщаносольвої суміші, хоча у запасі є ще понад 11 тисяч тонн спецречовин і цього вистачить на найближчі 14 днів.

Тож усім відповідальним особам надіслали приписи про усунення недоліків на дорогах області, зауважив Сергій Подолін.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

Юлія Вознюк Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень