ON-LINE

Дані сотень тисяч користувачів «ВКонтакте» викрадено

п'ятниця, 09 жовтня 2015
Це зробили за допомогою музичного додатку для смартфонів

«Додаток «Музыка ВКонтакте» для платформи Android, який містив шкідливий код і пропонував користувачам ввести свій логін і пароль від соцмережі, можна було завантажити в офіційному магазині Google Play. При цьому, зловмисники перевіряли справжність введених даних через легітимний сервер аутентифікації «ВКонтакте», - заявляють фахівці лабораторії «Касперського».

Так, на сайті «Касперського» наголошується, що в основному злочинці, що займалися також просуванням груп в соцмережах, використовували вкрадені дані для додавання акаунтів користувачів у ці групи, проте трапляються і випадки, коли законний власник втрачав доступ до своєї сторінки, оскільки зловмисники змінювали його пароль.

«Лабораторія Касперського» вже повідомила Google Play про шкідливий додаток, проте зловмисники додають нові версії програми замість вилучених. На даний момент, повідомляють фахівці, працює вже сьома така версія.

Антивірусна лабораторія радить користувачам встановлювати тільки офіційні програми «ВКонтакте» і використовувати двоетапну авторизацію з отриманням необхідного для входу коду по СМС. Якщо ж власники смартфонів вже встановили сумнівний додаток, їм рекомендується якомога швидше його видалити і змінити логін і пароль у соцмережі.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Бульда

    В районі вулиці Макарова 56, у дворі будинку, було втрачено чорний шкіряний гаманець з...
  • Загублено посвідчення мами загиблого в АТО

    Напередодні у Рівному у тролейбусі №1 загублено посвідчення мами загиблого в АТО на ім'я...
  • У Рівному втрачено документи на прізвище Муляр

    В районі вулиці Княгині Ольги було втрачено посвідчення водія на прізвище...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного