Дані "чорних ящиків" А321 розшифровано

Інформації про відмову систем і агрегатів літака зареєстровано не було

Параметричний реєстратор А321 припинив запис у процесі набору висоти на ешелоні 308 (9,4 тисячі метрів), до цього моменту політ проходив у штатному режимі, повідомляється на сайті Міждержавного авіаційного комітету.

Також на сайті повідомляється, що на місці авіаподії триває збір та огляд фрагментів конструкції літака. Фрагменти літака виявлені на ділянці місцевості довжиною більш як 13 кілометрів.

Раніше учасник розслідування катастрофи повідомив французький телеканал France 2, що бортовий самописець А321 зафіксував звук вибуху.

Судмедексперт, який брав участь в огляді тіл загиблих пасажирів, зробив висновок, що характер пошкоджень може свідчити про те, що на борту стався вибух до того, як лайнер зіткнувся з землею.

Крім того, експерти, які працюють в районі катастрофи А321, виявили елементи, які не належать до конструкції літака.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень