Дані статистики вражають: діти Рівненщини втрачають зір

Швидше, ніж в інших областях країни

Зір дітей шкільного віку на Рівненщині різко погіршується. Ба більше, зниження гостроти зору серед дітей області значне вище, а ніж по всій Україні.

Під час медогляду у 2020 році на Рівненщині серед 1000 дітей патології зору виявили у 48-х.

 

Тоді як по Україні цей показник становить 43 випадки на 1000 оглядів, повідомила заступниця директора Обласного інформаційно-аналітичного центру медстатистики Людмила Країнська.

Причиною такої невтішної статистики фахівці називають спадкові фактори, погане освітлення під час навчання та перенавантаження очей гаджетами.

Медики рекомендують дітям користуватися електронними засобами не більше 25 хвилин на день, відстань між очима та підручниками має бути не менше 30 см, правильно харчуватися та проводити гімнастику очей.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень