Дані статистики вражають: діти Рівненщини втрачають зір

Швидше, ніж в інших областях країни

Зір дітей шкільного віку на Рівненщині різко погіршується. Ба більше, зниження гостроти зору серед дітей області значне вище, а ніж по всій Україні.

Під час медогляду у 2020 році на Рівненщині серед 1000 дітей патології зору виявили у 48-х.

 

Тоді як по Україні цей показник становить 43 випадки на 1000 оглядів, повідомила заступниця директора Обласного інформаційно-аналітичного центру медстатистики Людмила Країнська.

Причиною такої невтішної статистики фахівці називають спадкові фактори, погане освітлення під час навчання та перенавантаження очей гаджетами.

Медики рекомендують дітям користуватися електронними засобами не більше 25 хвилин на день, відстань між очима та підручниками має бути не менше 30 см, правильно харчуватися та проводити гімнастику очей.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень