Cиноптик пророкує два місяці дощів і один посухи (ПРОГНОЗ НА ЛІТО)

Народні прогнози найкраще складати у межах максимум двох областей. В межах усієї України прогноз спрацьовує на 75%

Не все літо буде холодним й дощовим, повідомляє Сьогодні.

Видання наводить прогноз на літо від Леоніда Горбаня. Він уже 30 років складає докладні прогнози погоди за старовинною методикою – використовуючи так званий Брюсів календар, що враховує вплив на погоду розташування планет Сонячної системи.

Леонід Горбань про себе говорить: «Я не офіційний синоптик, і навіть не зовсім народний, швидше — просто незалежний».

Він уже пояснював, що його розрахунки в масштабах всієї України є оціночними і ймовірність їх виконання – близько 75%. Точніший прогноз, з імовірністю виконання понад 95%, піддається розрахунку в межах однієї-двох сусідніх областей.

Видання зазначає, що в Україні є сім погодно-кліматичних зон, тому точність усередненого прогнозу народного синоптика для всієї країни може бути нижчою, ніж для окремо взятого регіону, але буде вірною загальна тенденція: похолодання чи потепління, можливість опадів.

За класифікацією Брюсова календаря 2020 рік вважається роком Місяця. У періодичному циклі всього сім років, що чергуються в певній послідовності. Так, 2019 рік був роком Меркурія, 2021-й буде роком Сатурна. Ще існують роки Венери, Марса, Юпітера і Сонця. Кожному з них властива своя погода: одні роки спекотніші, інші прохолодніші, якісь дощові, якісь сухіші.

У рік Місяця перші два літніх місяці очікуються прохолодними через часті дощі, але не холодними, адже сонце стоїть високо і гріє добре. У серпні картина зміниться – він буде посушливий, жаркий, в середині місяця два тижні без дощів, – каже Леонід Горбань.

Тобто, за прогнозом народного синоптика, літо має бути нежарким і дощовим, крім серпня, який «відпрацює» за попередні два місяці.

 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень