COVID не щадить нікого: п’ятеро дітей і вагітна інфікувалися на Сарненщині

«Перехворіє, звісно, більшість населення» (с)

Про це повідомив головний лікар Сарненської ЦРЛ Василь Іванюк, який щодня на своїй сторінці у фейсбук інформує про ситуацію у лікарні.

Далі – його текст.

Василь Іванюк

Ситуація (у лікарні – ред.) стабільна, контрольована.

Реанімація: шість хворих, всі важкі, киснезалежні. Один пацієнт на апаратному (ШВЛ) диханні. Поступлень, виписки не було. Одного пацієнта переведено з обсервації, в зв’язку з погіршенням стану здоров’я.

Інфекція: 23 ковідних хворих. Один пацієнт поступив, це житель с. Чудель. Виписки та переведень не було. 12 хворих киснезалежні, п’ять - з високими температурами. Іногородніх п’ять.

Обсервація: 47 хворих, з них 23 - з ковідними пневмоніями. Поступило двоє пацієнтів, це жителі смт. Клесів та с. Немовичі. Виписки не було. Переведено одного пацієнта в реанімацію. Киснезалежних шість. З високими температурами - 17.

В пологовому відділенні одна вагітна ковідна хвора. В дитячому відділенні - п’ятеро хворих діточок, троє з підозрою.

Сарненська ЦРЛ

Також маємо 47 нових підтверджених випадків по ПЛР: Сарни(30), с. Чудель(3), смт. Степань, с. Федорівка, с. Тріскині, с. Стрільськ, с. Корост, с. Яринівка, с. Кричильськ, с. Ясногірка, с. Гранітне, с. В. Вербче, с. Білятичі, с. Вири, с. Селище, с. Олексіївка. Ну, як вам така географія?

На мою думку, якби на сьогодні провести хоча б 50% обстежень по цих населених пунктах, цей показник був би в рази більший, але підкреслюю, що це моє власне бачення. Перехворіє, звісно, більшість населення, але головне, щоб захворювання пройшло у легкій формі.

Бажаю всім бути оптимістами, не падати духом і боротися, боротися, боротися з цим невидимим ворогом. При дотримані елементарних карантинних заходів ми обов’язково досягнемо переможного кінця.

Також головлікар зауважив, що в лікарні зараз проводять вакцинацію персоналу від сезонного грипу. Щеплення вже зробили близько 200 медпрацівників. Крім того, працівники опорної лікарні нині активно страхуються.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень