COVID на Рівненщині: 5 пацієнтів померло, але завантаженість медзакладів знижується

Вік хворих від 1 до 87 років

За минулу добу на Рівненщині зареєстровано 197 хворих із COVID-19, віком від 1 до 87 років. Водночас одужало у рази більше – 497 жителів області, повідомляє Рівненська ОДА.

П’ятеро осіб внаслідок ускладнень – померли.

Це 85-річна жителька селища Степань Сарненського району, 77-річна жителька м. Березне, 64-річна жителька с. Зоря, 72-річна жителька с. Межирич, 73-річна жителька с. Грозів Рівненського району.

Хворі з коронавірусом отримують медичну допомогу в 21-й лікарні Рівненщини, де підготовлено 2 167 ліжок. На сьогодні завантаженість «ковідних» закладів становить 27,6%.

За добу в області зробили 4 тисячі 444 щеплення. Повністю вакциновано 340 тисяч 107 мешканців Рівненщини. Додаткову третю дозу у нас ще ніхто не отримував. А загалом в Україні таких 74 особи.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень