CoronaVac їде на Рівненщину: кому дістанеться чергова партія вакцини проти коронавірусу

Ймовірно, усім охочим її не вистачить

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Китайський CoronaVac найближчим часом доставлять на Рівненщину.

Всього очікують 1600 доз вакцини проти коронавірусу.

Нею щеплюватимуть вчителів, яких залучать до проведення ЗНО, і маломобільні групи населення. Тобто тих осіб, які не можуть самостійно прийти у пункти щеплень.

Вакцина однодозна і її буде зручно використовувати за необхідністю, тоді як в одному флаконі CoviShield у від AstraZeneca – 10 доз, повідомила Радіо Трек заступниця начальника обласного управління охорони здоров‘я Олена Гандзюк.

Китайською ін-активованою вакциною планують щепити 800 осіб, бо її не можна поєднувати з векторною вакциною, такою як CoviShield.

Олена Гандзюк зауважила, що наразі в області проводять вакцинацію осіб, які належать до груп першого етапу щеплень.

Щойно вакцини проти коронавірусу буде у достатній кількості, роботодавці зможуть організувати виїзд мобільної групи на підприємство і провести вакцинацію працівників.

Наші новини у Тelegram. Наш Viber: 063-73-4-106-4

Юлія Вознюк Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень