Цього не можна робити перед манікюром, ризикуєте позбутися нігтів

Хоча дівчата відверто цим зловживають

До відшарування та опіків нігтів можуть призвести кілька речей, наприклад, майстер може використовувати занадто потужну лампу, в гель-лаку може виявитися занадто високий відсоток метакрилової кислоти або якщо основу праймера становить кислота.

Але є і ще один фактор, що призводить до серйозних проблем, - це алкоголь, який клієнтки манікюрних салонів вживають напередодні косметичної процедури. Випите напередодні спиртне аж ніяк не сприяє тривалому носінню нового манікюру.

А при надто товстому нанесенні лакового покриття на ніготь воно може звузитися в лампі, перетворюючись на своєрідні лещата для нігтьової пластини. І таке теж може трапитися саме через алкоголь.

Тож лікарі радять утриматися від вживання спиртного напередодні візиту до салону.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень