Цього не можна робити перед манікюром, ризикуєте позбутися нігтів

Хоча дівчата відверто цим зловживають

До відшарування та опіків нігтів можуть призвести кілька речей, наприклад, майстер може використовувати занадто потужну лампу, в гель-лаку може виявитися занадто високий відсоток метакрилової кислоти або якщо основу праймера становить кислота.

Але є і ще один фактор, що призводить до серйозних проблем, - це алкоголь, який клієнтки манікюрних салонів вживають напередодні косметичної процедури. Випите напередодні спиртне аж ніяк не сприяє тривалому носінню нового манікюру.

А при надто товстому нанесенні лакового покриття на ніготь воно може звузитися в лампі, перетворюючись на своєрідні лещата для нігтьової пластини. І таке теж може трапитися саме через алкоголь.

Тож лікарі радять утриматися від вживання спиртного напередодні візиту до салону.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень