ЦНАП у Рівному реорганізовують: що зміниться?

Очікуємо на новий департамент міської ради

Юридичну особу з нинішньою назвою (управління із забезпечення надання адміністративних послуг) припинять і реорганізують у Департамент цифрової трансформації та забезпечення надання адміністративних послуг.

Самого департаменту ще немає, питання про його створення мають розглянути сьогодні на сесії.

У проєкті рішення вказано, що у новому підрозділі міської ради буде 89 штатних одиниць. Новий Департамент об’єднає у собі штатну чисельність ЦНАПу та відділу інформаційних технологій, з якого скоротять 5 працівників.

У ЦНАПі повідомили, що новостворений підрозділ безпосередньо виконуватиме завдання загальнодержавних проєктів Мінцифри на місцях.

А рівнянам і надалі надаватимуть адмінпослуги.

Взагалі департаменти утворюють на рівні області чи великого міста, яке ділиться на райони. Але останнім часом таких підрозділів у міській раді – побільшало.

Департамент цифрової трансформації та забезпечення надання адміністративних послуг буде за тією ж адресою, що й колишній ЦНАП: майдан Просвіти, 2.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень