Ціна та ще чотири причини, чому не варто купувати нарізаний хліб
Хоча ніхто не заперечить, що це максимально зручно
Хімікати та консерванти
За спостереженнями споживачів, нарізаний хліб у пакеті може пролежати кілька тижнів без плісняви. Фахівці пояснюють – у таку хлібину додають більше домішок, аніж у ті сорти, які не планують продавати нарізаними.
До слова, коли пліснява на такому хлібі таки з'являється – вона має неприродній помаранчевий колір.
Псування
А якщо до нарізаного хліба під час приготування не додають консервантів, то він має у такому разі псуватися швидше, аніж його ненарізаний колега. Адже площа матеріалу для псування – зростає. Зважаючи, що хліб тримають у пакеті, утворюється конденсат і хліб наповнюється вологою.
Можна навіть провести експеримент: купити дві однакові за інгредієнтами буханки — нарізану і цілу — от побачите, швидше зіпсується нарізана.
Швидкість черствіння
Нарізаний хліб набагато швидше почерствіє, адже він виділяє більше вологи, аніж цілий буханець. Наприклад, у цілого батона зачерствіє тільки відрізаний краєчок, на який потрапляло повітря, а у порізаного хліба — почерствіє кожен шматочок.
Нарізка
Фахівці зазначають, аби ножі в апараті, який нарізає хліб, справно працювали, а скибочки виходили рівними й гладенькими, використовують спеціальну олію. Нею змащують ножі. Переважно це зовсім некорисний продукт.
Буває, що ножі обробляють етиловим спиртом — це дозволяє ще й подовжити термін придатності продукту.
Ціна
Такий хліб коштує дорожче ненарізаного. І це просто факт.
Джерело: novyny.live
Радіо Трек: НОВИНИ