Цілий кошик білих грибів: чоловік «здав» врожайну точку недалеко від Рівного (5 ФОТО)

«В радіусі 150 метрів знайшов 107 гарних білих грибів» (с)

Починаючи з другої половини червня у багатьох лісах спостерігається справжнє грибне роздолля. На Рівненщині місцеві жителі вже починають збирати грибний урожай.

Так, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Василь Овдіюк оприлюднив на сторінці у Фейсбук свої трофеї.

Гарний врожай зібрав у лісі біля села Спасів на Здолбунівщині.Схід сонця у перший день відпустки зустрів у лісі.

 

Враження - у моєму лексиконі немає таких слів, щоб передати всю гамму почутів! Бродив лісом цілий день, находив більше 40 тисяч кроків.

 

Грибний бог привів мене на одне місце, де в радіусі 150 метрів знайшов 107 гарних білих грибів. До ночі порав гриби: частину поставив сушити , а решту поставив у холодильник.

 

Був втомлений, але щасливий, - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, заборонено збирати дикороси у північних частинах шести територіальних громад:

  • Локницька
  • Зарічненська
  • Висоцька
  • Миляцька
  • Старосільська
  • Березівська ТГ

Також категорично заборонено збирати  на території республіки білорусь.

Джерело: ITV media

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень