Цікаві знайомства – Козорогам, досягнення і впевненість – Близнятам: гороскоп на 17 вересня

А Скорпіонів незабаром чекає підвищення

ОВНИ

Вас чекає приємна новина або цінна порада. Це може зіграти важливу роль у ваших професійних справах. 

ТЕЛЬЦІ

Ваш запальний характер і нетерпіння можуть ускладнити цей день. Намагайтеся опанувати себе і все буде добре. Уникайте ризикованих фінансових справ.

БЛИЗНЯТА

Ваші досягнення дадуть впевненість у власних силах і відновлять душевну рівновагу. Уникайте цього дня любовних пригод. Постарайтеся побороти свої слабкості.

РАКИ

Вдалий період для реалізації ідей і професійних планів. Ділові контакти та комерційні операції принесуть прибуток. Посиляться інтуїція й дар передбачення.

ЛЕВИ

Вас чекає день відродження колишніх надій, пробудження і перетворення енергії любові. Зірки сприятимуть вам, тому будь-які справи вдаватимуться з першого разу. 

ДІВИ

Вам варто бути обережними та дуже уважними. Надзвичайно серйозно поставтеся до комерційних справ і витрат. Зараз краще не робити великих покупок і нікому нічого не обіцяти.

ТЕРЕЗИ

Планети попереджають про можливе швидке завершення романтичного захоплення. Зараз доведеться обирати між приємним і необхідним. Правильно зроблений вибір позитивно вплине вже на найближче майбутнє.

СКОРПІОНИ

Ваші ентузіазм і діловитість змусять партнерів піти на співпрацю. Цей день може дати поштовх для кар’єрного росту, тому постарайтеся на 200%.

СТРІЛЬЦІ

Успіх вам гарантований, якщо ви зумієте правильно вибрати момент і переконати оточуючих у своїй правоті.  Не виключені проблеми, пов'язані з нерухомістю або спадщиною. 

КОЗОРОГИ

Зорі віщують вам зустрічі та цікаві знайомства. Зараз загостриться емпатія, тому ви зможете зробити багато корисного для інших. Сприятливий день для подолання сумнівів і відмови від шкідливих звичок.

ВОДОЛІЇ

Подолати перешкоди ви зможете тільки наполегливістю та  тверезою оцінкою ситуації. Не виключений початок нового роману або відновлення колишніх стосунків.

РИБИ

Не квапте події – незабаром вам випаде можливість реалізувати важливий задум. А цей час краще використайте для ретельної підготовки.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Більше оголошень