Читати вдома робочу пошту - шкідливо

Трудоголіки частіше схильні до стресів, депресій, ніж ті, хто читає пошту тільки на роботі

Тисячі людей по всьому світу починають свій робочий день раніше, аніж слід. Ледве вставши з ліжка, службовці перевіряють електронну пошту. Читають листи співробітників і керівництва. Те ж саме відбувається і перед сном.

Згідно з дослідженням британських психологів, такий спосіб життя завдає шкоди здоров'ю людей. 

Річард Маккіннон, автор доповіді:


Перевірка електронної пошти рано вранці, пізньої ночі або протягом усього дня робить сильний тиск. Це залежить не від кількості листів, а саме від того, коли і де ми їх читаємо.

У дослідженні під назвою «Вам лист» брали участь дві тисячі осіб. Психологи з'ясували, що деякі службовці відчувають себе зобов'язаними читати і відповідати на листи керівників у будь-який час доби. На думку фахівців, роботодавці повинні встановлювати чіткі межі початку і завершення робочого дня. Там переконані, керівництво компаній повинно заохочувати своїх підлеглих не перевіряти пошту поза офісом.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень