Чим рівняни запаслися на зиму

В департаменті агропромислового розвитку Рівненської ОДА підбили підсумки ярмарків

У Рівному впродовж вересня-жовтня відбулося три сільськогосподарських ярмарки. Понад 80 сільськогосподарських, фермерських та особистих селянських господарств з 10 районів області представили для продажу картоплю, моркву, столовий буряк, капусту та цибулю.

Продавали також рибу, м'ясо, яблука, мед, а також саджанці ягідних, кущових рослин та плодових дерев.  

10 переробних підприємств та 6 підприємств облспоживспілки реалізовували молочну продукцію, м'ясо та м’ясопродукти, борошно, консервовану продукцію за цінами виробника.

Як розповіли в департаменті агропромислового розвитку Рівненської ОДА, за підсумками проведення трьох ярмарків фермерами області реалізовано 200 тонн картоплі, 120 тонн капусти, 60 тонн столового буряка та 80 тонн моркви, 30 тонн цибулі, 10 тонн живої риби, близько 2 тонн меду.

Найбільш активну участь у ярмарках прийняли фермерські господарства Гощанського, Дубенського, Здолбунівського, Млинівського та Рівненського районів.

 

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень