Чи є порушення у будівництві багатоповерхівки біля церкви на вулиці Корольова у Рівному

У дотриманні вимог закону сумнівалися депутати міськради

Нагадаємо, що про сумнівне будівництво біля Пантелеймонівської церкви на вулиці Корольова, 7 повідомив на засіданні бюджетної комісії міськради депутат Олександр Довжаниця. Він заявив, що 11-поверхівку зводять надто близько - за 10 метрів від церкви і вона заступає світло.

Втім, заступник начальника міського управління містобудування та архітектури Андрій Юрков розповів таке:

Там є містобудівні умови і обмеження. Але воно будується не на тій відстані, як казав Довжаниця – 10 метрів. Там 10 метрів лише від межі земельної ділянки. До церкви там 30 чи 40 метрів орієнтовно. Вона є нанесена на інформаційному геопороталі нашому ці містобудівні умови і обмеження. Наше управління видавало містобудівні умови. А чи є у забудовника дозвіл на будівництво багатоповерхівки - треба з'ясовувати в управлінні Державного архітектурно-будівельного контролю.  

Начальник міського управління Державного архітектурно-будівельного контролю Микола Дядюсь запевнив, що дозвіл на будівництво цього будинку вони надали у березні торік. І відстань там необхідна мала бути витримана. Також він додав:

Якщо хтось підозрює, що там є порушення, хай звертається до нас. І ми зробимо перевірку з виїздом на місце.   

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень