

Стане відомо на початку червня
Громадська організація «Громадський рух «Всі разом» просить депутатів Рівненської обласної ради офіційно звернутись у Київ. Аби «разом захистити традиційну сім’ю в Україні».
Про причини звернення розповів ректор Рівненської духовної семінарії християн віри Євангельської Олександр Третяк:
В Україні нині немає чіткої стратегії у питаннях підтримки сім’ї. Наразі існують лише штучно створені проблеми, які стосуються так званої дискримінації нетрадиційних орієнтацій та меншин. У зв’язку із зближенням із Європою ми маємо нав’язані зобов’язання на кшталт лібералізації питань щодо нетрадиційних меншин і сексуальних орієнтацій. У змінах до Конституції, які пропонуються, зокрема, у 51 статті, девальвується цінність сім’ї.
Зауважимо, що пояснення Олександра Третяка розглянула постійна комісія з питань гуманітарної політики Рівненської обласної ради. Члени комісії рекомендуватимуть обласній раді розглянути це питання на початку червня. Тож, якою буде їх реакція – стане відомо на сесії 2 червня.
Радіо Трек: НОВИНИ
В Україні скоротили літні канікули. Міносвіти ухвалили рішення
«Ці регіони залишаться в окупації на роки»: мольфар засмутив пророцтвом
Навіть рідним не давайте: юрист пояснила, через що можна втратити все майно і житло
В Україні з'явилися нові 50 грн в оригінальному дизайні: як виглядає купюра (ФОТО)
З чого насправді роблять кукурудзяні палички: це знають одиниці
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415