Чи загрожує Рівненщині землетрус?

Такі запитання виникають у зв’язку з нещодавніми поштовхами земної кори на Одещині. Їх відчували у сусідніх з Одеською областях і навіть мешканці верхніх поверхів будинків у Києві

Львівський кліматолог, керівник науково-аналітичного центру Василь Троцюк вважає, що Рівненщину теж може трусити і пояснює:

Тут є свій епіцентр. Тут є така лінія своєрідна стику Азійської плити і Європейської. Вона проходить, до речі, дуже недалеко,  буквально в районі Шепетівки. І вона йде на південь по Тернопільщині, до Одещини, повертає різко до Криму. У 1977 році в Микулинцях Тернопільської області був землетрус десь у 6 з чимось балів. Епіцентр був у сільській місцевості. Там повалило грубки, приміщення старі, ветхі. Це не так далеко.

 

Відголоски Микулинецького землетрусу, за словами Василя Троцюка, відчували і мешканці Рівненщини. Також, вважає науковець, рівняни можуть відчувати поштовхи, епіцентр яких розташований у Карпатах, адже ці гори розташовані теж на стику Європейської та Азійської тектонічних плит. Ще Рівненщину може трусити внаслідок землетрусу у сейсмічній зоні уїзду Вранча у Румунії. Саме відголоски звідти відчували нещодавно мешканці Одеської області.

А ось страшні землетруси з руйнуваннями, заспокоїв Василь Троцюк, Рівненщині не загрожують. Адже все-таки вони розташована на рівнині. А рух тектонічних плит, розташованих поруч – настільки повільний, що їхні незначні поштовхи рівняни можуть відчувати, максимум, раз у 30-40 років.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень