Чи впорядкують Набережну у Рівному до Великодня?

Небайдужі вже проводили там толоку

Рівняни скаржаться, що цього року береги Усті були особливо забрудненими. Результатами першої толоки міський голова Володимир Хомко задоволений:

Проводили віруючі. Дуже скрупульозно віднеслися. Їх було біля 200 людей, разом з ними був Олексій Хмилецький (заступник міського голови – прим. ред.). Настільки відповідально віднеслися, що просто приємно.

Втім, аби впорядкувати Набережну до Великодня, відзначає мер, потрібно провести ще як мінімум два таких суботники. Нагадаємо, минулої п’ятниці рівненські чиновники виходили на толоку, аби поприбирати в’їзди у Рівне з боків Києва, Здолбунова, Млинова, Луцька та Сарн. Наступне прибирання планують вже у п’ятницю, 31 березня.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень