Чи стане 100-річна будівля Нацбанку власністю рівнян - тепер залежить від уряду

Рівнерада висловила готовність прийняти майно

Приміщення Нацбанку, що на вулиці Симона Петлюри, Рівнерада готова прийняти у власність міста. Натомість, у державну власність – судовій адміністрації – передадуть адмінбудівлі на вулиці Драгоманова та 16 Липня, де розташовані суди.

Задля цього питання депутати збиралися сьогодні на позачергове засідання, оскільки міська рада переймається ймовірними кадровими змінами у державі.

Чи передадуть приміщення НБУ у комунальну власність - тепер залежить від уряду, пояснює міський голова Володимир Хомко:

- Це рішення зараз направимо до державної судової адміністрації. Вона вийде з пропозицією до Кабінету Міністрів. Оскільки це майно державне, на це потрібно рішення Кабміну.

 

Якщо встигнемо і нам підуть назустріч, то ми отримаємо це приміщення і віддамо ті суди, які вже ми віддали на 50 років. Вони - в оренді. Ми нічого не втрачаємо. За площею це більше, за якістю це краще, і за розташуванням це краще.

Прийняти у комунальну власність приміщення Нацбанку хочуть з важливою умовою – без права приватизації. І лише у разі, якщо уряд погодиться віддати Рівному будівлі НБУ, міська рада передасть приміщення судів.  

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень