

Інформація про такі поїздки шириться у соцмережі
Так, рівненська журналістка Вікторія Мамотюк оприлюднила у Фейсбуці лист, яким рятувальників хочуть зобов'язати їхати на Донеччину та Луганщину, щоб відбудовувати зруйновані внаслідок бойових дій будівлі, і прокоментувала його так:
Вікторія Мамотюк 7 год Це що за фігня? Знайшли безкоштовну робочу силу.
Такий наказ надійшов по всій Україні. Сказали по 4 людини від кожної частини МНС на 2 місяці на схід, стройбатом бути.
Формулювання таке: "ПОКИ ЩО пропонуємо визначитися добровільно". А якщо добровольців не буде, то призначатимуть.
Тобто фахові рятувальники мають їхати працювати будівельниками і різноробочими.
Причому це ж за ту саму зарплату. Відряджувальні у них по 60 грн десь в день. А термін встановлюють до 2 місяців навмисно, щоб на УБД не претендували?
Сергій Крук, до Рівного такий наказ теж надійшов?
Речник Головного управління ДСНС Рівненщини Дмитро Мельник прокоментував цю інформацію так:
Щодо надання допомоги населенню та місцевим органам влади у відбудові об’єктів інфраструктури - дитячих садків, шкіл, лікарень на території окремих районів Донецької та Луганської областей, яка мала бути в період з квітня по листопад 2020 року, то співробітники підрозділів Головного управління ДСНС Рівненській області до неї не будуть залучатися.
Якби таке було, то робилося б винятково на добровільній основі.
І додав:
Так, був такий лист, але зважаючи на суспільний резонанс, який викликав у ЗМІ, та жваве обговорення громадськістю, ця вказівка скасована.
Радіо Трек: НОВИНИ
Українці, у яких пенсія менш як 10 000 грн, отримають надбавку: як оформити
Переведення годинників змінили: з’явилося уточнення про літній час 2025
Спільних дітей у них немає: спливли нові деталі про Залужного і його дружину (ФОТО)
Їмо просто ложкою: Дуже смачна намазка на хліб із ходових продуктів
Рейтинг маєтків зіркових втікачів: як виглядають закордонні будинки Винника і Влада Ями (ФОТО)
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415