Чи можна зараз пройти обстеження і пролікуватися у Рівненській обласній лікарні

І чи всі лікарі працюють?

Як розповів на брифінгу у Рівненській ОДА керівник обласної лікарні Іван Зима, заклад нині працює лише у режимі ургентної і невідкладної допомоги: 

"Планові оперативні втручання, планові госпіталізації, амбулаторно-поліклінічний прийом, робота підліткового відділення, яка була спрямована на призов в армію, скасовані. У закладі перебуває на лікуванні близько 300 пацієнтів. Лише за вчорашню добу ургентно поступило 90 хворих. Тобто лікарня працює у такому напруженому режимі.

 

Лікарі на роботу ходять. Ті медпрацівники, які не задіяні для надання невідкладної медичної допомоги, перебувають у планових відпустках. Частина медпрацівників переведена в інші відділення для надання посильної допомоги колегам з інших відділень".

На питання, чи можна у медзакладі пройти обстеження, приміром, гастроендоскопію, Іван Зима відповів: 

Тільки ургентні. Для зручності гастроендоскоп-апарат і лікар, який з ним працює, розташовані нині у приймальному відділенні.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень