Чи легалізують видобуток бурштину на Рівненщині

Нині над цим питанням працюють депутати обласної ради

У Рівному планують створити комунальне підприємство «Бурштин Рівненщини», аби легалізувати видобуток бурштину. Таке підприємство уже працює у Волинській області.

Як це вплине на обласну казну, розкаже ініціатор такого закладу, депутат обласної ради Михайло Кирилов:

Мета – отримання прибутку, наповнення бюджету. Що б за кошти, які отримуватиме підприємство, робити дороги, будувати школи і садочки. Робити інфраструктуру у тих населених пунктах, де є бурштин і у всій області в цілому.

Поки що рішення, яким шляхом буде розвиватися комунальне підприємство, немає. Нині в обласній раді проводять переговори, у якому районі буде це підприємство, чи будуть залучені кошти з бюджету, чи активи інвестора.

Михайло Кирилов наголосив, що за бурштин в області йде війна, знищуються ліси, тому вже час цей вид бізнесу перевести в правове поле.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень