ON-LINE

Чи харчуватимуть школярів Рівного за новим меню від Євгенія Клопотенка

четвер, 17 січня 2019
Його рецептурний збірник для шкільних їдалень дозволили використовувати за призначенням

Євгеній Клопотенко

Відповідний висновок дала Держслужба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, про що Євгеній Клопотенко повідомив у Фейсбуку.  

Нагадаємо, що цей столичний шефкухар ще у 2016 році запустив проект «CultFood», в межах якого займається зміною харчування у шкільних їдальнях. Він пропонує більш здорове меню, де менше смаженого і більше печеного, використовуються нові продукти, а старі - по-новому. І найголовніше -  його рецепти подобаються школярам, яким він пропонував свої страви.

Заступник начальника міського управління освіти Катерина Сичик сподівається, що і в школах Рівного будуть харчувати за рецептами від Клопотенка:   

Плануються зустрічі з тими людьми, які організовують харчування. Тобто ті люди, які тільки будуть брати участь у тендерах. Тому що тільки почалося проведення тендерів. А відбудуться тендери, тоді відбудуться ці зустрічі із ними. І будемо обговорювати ці речі. Будемо пропонувати. А який вже буде результат – це вже буде пізніше.

За словами Катерини Сичик, орієнтовно за півтора місяця завершаться тендери на здійснення харчування у школах. Тоді зможуть говорити про нове меню. А поки школярів харчують за меню, які були затверджені торік, і роблять це підприємці, які виграли тендери торік.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber063-73-4-106-4

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Втрачено документи на прізвище Полюхович

    Втрачено коричневий гаманець з документами на прізвище Полюхович. Прохання повернути...
  • Знайдено медичні довідки на прізвище Романюк Олег

    Поблизу Лялькового театру у Рівному знайдено медичні довідки на прізвище Романюк Олег. Якщо...
  • Знайдено автомобіль Таврія Славута

    У Рівному в районі вулиці Смотрицького (в районі Червоні Гори) знайдено автомобіль Таврія...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного