«Чужі» діти у дитсадках Рівного: влада знову згадала, що це занадто дорого

Ближні до міста громади повинні відшкодовувати гроші або шукати інший вихід із ситуації

Міська влада знову взялася за дітей, які ходять до дитсадків у Рівному, а самі - не з Рівного. Мова про те, що міський бюджет не повинен оплачувати дошкільну освіту дітей з навколишніх сіл у міських дошкільних закладах, які фінансуються з міського бюджету, ведеться уже не перший рік. Однак питання залишається невирішеним через постійні суперечки про законність і навіть конституційність кроків міської влади у намаганні вирішити це питання.

Новий проєкт рішення Рівнеради «Про спільні дії Рівненської міської тергромади з іншими об’єднаними територіальними громадами у сфері дошкільної освіти» опублікували вчора, 7 липня.

Чиновники порахували, що немісцевих дітей на початку року було 56. Їх возили (і досі водять) з 8-ми ближніх громад: Великоомелянської, Корнинської, Шпанівської, Городоцької, Дядьковицької, Білокриницької, Олександрійської та Здолбунівської ТГ.

 

Їхнє утримання у дитсадках обходиться бюджету міста у 1,5 млн грн на рік.

 

Автори проєкту рішення вважають за необхідне звернутися до цих громад, щоб вони тепер відшкодували гроші.

Але поява цього документа в той час, коли через війну більшість дитсадків закриті, і ніхто дітей до Рівного не возить – виглядає дивно.

Можливо, так готуються до нового навчального року

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень