ЧУ з параканое: двоє рівнян вибороли путівку у Токіо

На паралімпіаду поїдуть представники «Інваспорту»

Особливі спортсмени здобули перемогу на чемпіонаті України з параканое. Про це повідомляють у пресслужбі Рівненської облради з посиланням на «Інваспорт».

17 липня 2021 року в м. Дніпро відбувся чемпіонат України з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.

У складі збірної команди Рівненської області участь у змаганнях брали четверо спортсменів:

майстри спорту України міжнародного класу Наталія Лагутенко та Микола Синюк, майстер спорту України Володимир Вельгун та Едуард Бірук

У підсумку Микола Синюк виборов золоту нагороду на дистанції 200 метрів у класі KL2. Також золоту нагороду виборола Наталія Лагутенко на дистанції 200 метрів у класі KL2. Володимир Вельгун виборов срібну нагороду на дистанції 200 метрів у класі KL2, а Едуард Бірук зупинився за крок від п’єдесталу, посівши 4 місце на дистанції 200 метрів у класі KL3.

Тренує спортсменів тренер Рівненського регіонального центру «Інваспорт» Леонід Камлочук:

 - До речі, Микола Синюк та Наталка Лагутенко незабаром будуть представляти Україну на паралімпійських іграх в Токіо. Бажаю їм успіху.

Нагадаємо, з 24 серпня по 5 вересня 2021 року триватиме Паралімпіада у Токіо.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень