Чотирилапі покращують самопочуття господарів

Вчені вважають, що наявність домашніх улюбленців позитивно позначається на фізичному та психічному здоров'ї їхніх господарів. Крім того, вони роблять життя своїх власників більш активним та соціальним. Тому фахівці вважають, що домашні тварини особливо необхідні в установах для літніх людей.

Науковці з Університету Міссурі (США) проаналізували вплив домашніх тварин, зокрема собак, на спосіб життя і стан здоров'я літніх людей. Результати показали, що після появи хатніх улюбленців люди стали вести більш активний спосіб життя, оскільки їм доводилося гуляти з тваринами. Крім того, вони ставали більш соціально-активними, починали спілкуватися з більшою кількістю людей (переважно з іншими власниками собак) і рідше відвідувати лікарів. Також більшість літніх людей стали спокійнішими і частіше почувалися задоволеними.

Ґрунтуючись на результатах експерименту, фахівці радять літнім людям заводити хатніх улюбленців, особливо якщо вони живуть у спеціальних установах для пенсіонерів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень