Чотири держави Європи ухвалили декларацію про підтримку України

Чотири європейські країни, де послуговуються німецькою мовою, ухвалили спільну декларацію, першим пунктом якої є спільна відданість вирішенню української кризи в межах ОБСЄ.

Голови міністерств закордонних справ Швейцарії, Ліхтенштейну, Австрії й Німеччини на зустрічі в неділю, на якій вони ухвалили цю декларацію, говорили про більшу співпрацю у структурі Організації з безпеки і співпраці в Європі, повідомили в МЗС Швейцарії, передає Радіо Свобода.

На зустрічі у швейцарському Невшателі чотири міністри – Швейцарії Дідьє Буркгальтер, Ліхтенштейну Аурелія Фрік, Австрії Себастіян Курц і Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр – також домовилися спільно посилювати здатності ОБСЄ до дії і брати участь у дискусіях щодо майбутнього безпеки Європи, мовиться в повідомленні.

У ньому нагадано, що після того, як 2014 року в ОБСЄ головувала Швейцарія, 2016 року це головування переходить до Німеччини, а 2017 року до Австрії.

Міністри також окремо обмінялися думками щодо становища в Україні.

Організація з безпеки і співпраці в Європі бере участь у зусиллях задля врегулювання кризи, що виникла через підтримуваний Росією збройний сепаратизм і російську агресію проти України на сході держави. Крім того, Німеччина є учасником так званого «нормандського формату» переговорів із Росією на цю ж тему.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень