Чотири звички, які провокують жирність волосся

Деякі вас здивують

Крім фізіологічних особливостей до надмірної жирності волосся призводять і наші щоденні звички.

1. Звичка постійно чіпати волосся руками

Протягом дня можна крутити пасма, поправляти волосся руками, постійно чіпати його руками. І це помилково вважати, що це ніяк не позначається на брудноті волосся. Ще гірші наслідки має звичка постійно чіпати обличчя. Це точно провокує появу прищів і навіть акне.

2. Часте миття голови

Щоденне миття голови призводить до постійного змивання природних фізіологічних жирів. І щоб відновити цей баланс, організм починає продукувати їх ще більше і більше. Треба обрати оптимальну для себе схему миття голови, найкраще 2 чи 3 рази на тиждень.

3. Неправильне користування засобами для догляду

Неправильно підібрані шампуні, кондиціонери чи надмірне захоплення бальзамами та масками теж провокує жирність волосся. У жодному разі не наносьте кондиціонер чи бальзам на корені волосся. 

4. Постійне розчісування волосся

Інтенсивне розчісування волосся теж провокує виробіток шкірного сала. Очищувати від нього треба не тільки волосся, але й стежити за чистотою гребінця. Адже щітка теж накопичує бруд, залишки доглядових засобів й пил.

Джерело: ukr.media

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень