Шокував фанів: «Чендлер із Друзів» розповів про найскладніший період в житті

Актор Метью Перрі написав книгу про свою залежність

Актор Меттью Перрі, знаменитий за роллю жартівника Чендлера з «Друзів», написав книгу.

У ній він детально описав свій досвід наркотичної залежності.  

В пролозі Перрі звертається до читачів з проханням звернути увагу, що ця книга місцями буде радше біографією, а не мемуарами, тому що він сам не завжди був присутній у своєму житті. 

Книга сповнена хворобливих одкровень про алкогольну та наркозалежності, проблеми які вони спричинили, зокрема еректильну дисфункцію, два тижні в комі і понад десять операцій на шлунку. 

Що надихнуло актора на книжку? 

Після тривалого перебування в лікарні Лос-Анджелеса Перрі почав записувати історію свого життя просто в нотатках на айфоні. 

Коли набрав понад 100 сторінок, то показав своєму менеджеру, той запевнив продовжувати. Але працювати виходило лише по дві години в день, адже було важко зіткнутись з минулим.

Книжка виходить 1 листопада під назвою «Друзі, коханки та Велика Жахлива Річ».

Перрі раніше писав для телепроєктів, про книгу навіть не думав, але його надихнула ідея допомогти іншим залежним. Хоч він сподівається, що в книгарні його робота буде у розділі самодопомоги, все ж шанувальники «Друзів» знайдуть багато цікавого для себе. Перрі з вдячністю пише про 10 сезонів, над якими він та його колеги працювали разом, заробляючи по мільйону за епізод у пікові періоди. 

До речі, ніякого гострайтера, що рідкість для успішних відомих людей. Також у книжці є одкровення про невдалі стосунки і надія в майбутньому одружитись та бути прекрасним батьком.

А ще подив від того, наскільки серіал популярний серед сучасних підлітків, які бачачи Перрі, щиро дивуються чому Чендлер такий старий.

Джерело: In book we trust  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Дума Марія

Дума Марія

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень