Чому загинули 11 тисяч рибин на Рівненщині?

Спеціалісти зазначили, що такий мор в області вперше

Фото "03656.com.ua"

Смертельною пасткою для риби стало водосховище поблизу селища Млинів, що на Дубенщині. Нагадаємо, що кілька днів тому там виявили масштабний мор риби – майже 11 тисяч тварин загинули.

В Обласній екологічній інспекції сказали, що причина тому – брак кисню у воді.

Фото "03656.com.ua"

Озеро мали почистити ще 20 років тому, розповідає головний спеціаліст Держекоінспекції на Рівненщині Ярослав Стасюк:

Риба у водосховищі загинула через брак кисню, який виник унаслідок різкого перепаду температур. Водоймі вже 70 років, однак термін її використання 50. Після цього його треба спустити та почистити від водорслей та мулу.

Фото "03656.com.ua"

За це мають взятися органи місцевого самоврядування, каже спеціаліст. Однак цього не зробили й водойму заполонили водорослі, які забирають кисень. Воду все ж взяли на аналіз, але, як зазначає Ярослав Стасюк, це лише доведе факт бідності озерної води на кисень.

Фото "03656.com.ua"

Зазначимо також, що смерть риби завдала державі значних збитків, адже для порівняння лише одна щука, яких внаслідок мору загинуло понад п’ять тисяч, коштує майже 350 гривень.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Теги: мор риби
Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень